By

Smrečany Žiar – Palúdzka 1:2 (1:0)

Novinky

Od úvodu stretnutia boli aktívnejší hostia, kontrolovali hru, niekedy zbytočne dlho kombinovali a tak si čistú gólovú príležitosť nevypracovali. Domáci sa snažili dlhými loptami za obranu ohroziť Nikolića v bráne hostí. Domáci otvorili skóre 9.minúte keď po rohu Berník hlavou poslal loptu do siete 1:0. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. V 66. minúte, využil zaváhanie domáceho brankára Števka legionár Živković a vyrovnal na 1:1. V 77. minúte krížnou strelou poslal hosti do vedenia opäť Živković 1:2. V závere stretnutia išli traja hosťujúci hráči sami na domácu bránu, no príležitosť trestuhodne zahodili. Hostia svoju celozápasovú hernú prevahu nedokázali patrične zužitkovať a tak sa až do konca obávali o výsledok.
Zostava – Nikolić – Knapčík, Bella, Tkáč, Glemba, De Almeida Reis, Koki (55´Mäsiar), Ťapaják, Kokavec, Pastva.M (55´Sipko), Živković