Palúdzka – Liptovská Teplá 0:1 (0:1)

Novinky

Do Palúdzky pricestoval už istý víťaz súťaže z Liptovskej Teplej. Prvú dobrú šancu na skórovanie mali domáci, no pekná strela Yuta Nishiho skončila na brvne Lakovej bránky. Naopak presnejšiu koncovku predviedol hosťujúci Bobek ktorý v 29. minúte rozvlnil sieť za domácim brankárom Nikolićom – 0:1. V druhom polčase mali domáci niekoľko dobrých gólových príležitostí ale so žalostnou koncovkou, Živković po akcii Yuta Nishiho nedokázal skórovať v tesnej blízkosti hosťujúcej bránky, Bartošova strela skončila len v náručí brankára Laka, Almeida v dobrej pozícii netrafil. Hostia odpovedali strelou Bobeka, s ktorou si dobre postavený Nikolić poradil. Vytúžený gól pre domácich futbalistov nepriniesla ani dobre umiestnená strela Kokavca zo štandardnej situácie, ktorú Lako vyrazil. Festival zahodených príležitostí na domácej strane podčiarkol Nishi Yuto, ktorý si pekne spracoval loptu po ukážkovej otočke ale koncovka sa mu trestuhodne vôbec nevydarila. Duel nedohrali domáci Knapčík a hosťujúci Bobek, ktorých hlavný rozhodca Nemec poslal pod sprchy po konflikte na ihrisku. Hostia si víťazstvo postrážili no svojim celozápasovým výkonom ako líder súťaže vôbec nenadchli.