V prvom prípravnom zápase víťazne.

A-Mužstvo, Novinky

OŠK LISKOVÁ : FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka 1:2

Priateľské futbalové stretnutie sa hralo v rámci osláv dňa Liskovej v úmornej horúčave. Hostia boli od úvodu iniciatívnejší, mali častejšie loptu pod kontrolou, a vytvárali si gólové príležitosti. Dve z nich využili, keď Podstreleného strelu tečoval pred brankárom domáci obranca a lopta skončila v sieti 0:1. O niekoľko minút sa predviedol Volaj, keď jeho strela z 25 metrov skončila v sieti 0:2. Dve príležitosti domácich zlikvidoval brankár Mikušiak. V druhom polčase sa hra vyrovnala a domácim sa podarilo peknou strelou do šibenice Iedovej bránky znížiť  na 1:2. V závere stretnutia mali hostia niekoľko príležitostí, no nedokázali ich využiť a tak sa na výsledku slušného stretnutia, v priateľskej atmosfére nič nezmenilo.