By

TJ Družba Smrečany – Žiar – FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka (0:2)

Novinky

Od úvodu stretnutia mali mierne na vrch hostia.

Hralo sa viac na polovici domácich, ktorí sa snažili dlhými loptami na M. a P. Labaškovcov ohroziť bránu hostí. Avšak dobre hrajúci Štulrajter za asistencie Kokavca, Tkáča a Psotného, im veľa nedovolili. V 24. minúte vystrelil Nishi, odrazenú loptu poslal do pokutového územia Almeida a Živkovič otvoril skóre 0:1. V 31. minúte centroval Dunčko, domáca obrana zaváhala a Živkovič zvýšil na 0:2.

Druhý polčas mal podobný priebeh. Domáci sa snažili a v 62. minúte im radosť pokazil Ieda v bráne hostí. V 74. minúte po prihrávke Nishiho, Dunčko v malom vápne loptu dobre netrafil. O pár minút neskôr zblízka  Živkovič hlavičkoval tesne vedľa. V 79. minúte Nishi z dobrej pozícii trafil len brankára  Števka. V 86 minúte, po rohovom kope, Kokavcova hlavička tesne minula domácu bránu. V tej istej minúte Dunčkova strela skončila na pravej tyči Števkovej brány. V 90. minúte šancu P. Labašku po prihrávke M. Labasku, z ofsajdovej pozície, perfektne zlikvidoval Ieda v bráne hostí.

Hoci sa domácim nedá uprieť snaha, hostia boli lepší a zaslúžene si odviezli tri body.