By

TJ Partizán Ľubeľa – FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka (0:2)

Novinky

V dôležitom stretnutí pokračovali hostia v dobrom výkone z minulého týždňa. Počas celého stretnutia boli futbalovejší, kontrolovali hru, hoci domácim sa nedala uprieť snaha. Nepripustili súvislejší tlak na svoju bránu, v ktorej stál spoľahlivý Suguru Ieda.

Po úvodnom oťukávaní pohrozili hostia keď v 26 minúte zahrávali Pastvom priamy kop. Odrazenú loptu z vnútra pokutového územia poslal do siete Kokavec, čím zvýšil na 0:1. V 27 minúte po kombinačnej akcii Almeida uvoľnil Pastvu, ktorý z dobrej pozície prestrelil. V tej istej minúte Źivkovičovu prudkú strelu Benčo v bráne domácich bravúrne vyrazil. Ďalšie sľubné príležitosti hostia nedokázali zužitkovať.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. V 71 minúte hostia ani na trikrát nedokázali dopraviť loptu do domácej siete. V 72 minúte prudkú strelu domácich Ieda vyrazil. V 77 minúte peknou krížnou strelou poistil víťazstvo hostí Yuto Nishi na 0:2. V 88 minúte išiel Almeida sám na bránu, no svoju príležitosť nevyužil.

Hostia si zaslúžene odviezli tri body, avšak keby niektoré svoje akcie zbytočne neprekombinovali, výsledok mohol byt jednoznačnejší.