By

ŠK TJ Iskra Hrboltová – FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka (4:2)

Novinky

Hosťom ťažký terén, vysoká tráva, úzke ihrisko, nedovolilo rozvinúť svoju kombinačnú hru. Domáci svojou jednoduchou hrou a veľkou bojovnosťou slávili úspech. V podstate všetko čo išlo do priestoru bránky skončilo v sieti.

Domáci začali s veľkým rešpektom, čo využili hostia keď sa už v 2 minúte ujali, Gahurom vedenia 0:1.

O chvíľu mal tutovku na kopáčkach opäť Gahura, no z blízka trafil do brankára. V 12.min odpískal rozhodca Socháň prísny pokutový kop, keď Nishi vypichol loptu, domáci hráč spadol a Petro vyrovnal na 1:1.

V 49 minúte domáci Petro nevymýšľal, z prvej prudko z 25 metrov vystrelil a dal svoj životný gól 2 :1. V 52. minúte v zmätkujúcej obrane hostí Knapčík  zle odkopol loptu a Janík prízemnou strelou zvýšil na 3:1. V 62. minúte opäť Janík krížnou strelou zvýšil už na 4:1. V 66. minúte Nishi  zblízka znížil na 4:2. V závere sa hostia snažili ešte niečo s výsledkom urobiť, no nič im nevychádzalo.

Škoda, že ináč úzkostlivý rozhodca Socháň, ktorý často zbytočne kúskoval hru nebol tak úzkostlivý pri dvoch rukách domácich, vo vlastnom pokutovom území a jeho píšťalka ostala nemá.