ŠK Agro Baník Dúbrava – FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka (3:3)

Novinky

Zostava: Ieda, Gahura, Tkáč, Śtulrajter, Psotný, Bartoš, Pastva, Kokavec, Knapčík, Dunčko, Źivkovič,

Striedali: Almeida, Glemba

Stav polčasu: 2:0

Už v 1. minúte sa ocitol sám pred Iedom domáci Laco no Ieda jeho šancu zneškodnil. V 12. minúte, Ieda oslnený slnkom, minul center domáceho Frlička a lopta skončila v sieti 1:0. O 5 minút neskôr sa, po centri do malého vápna, Ieda posmykol loptu dobre nezasiahol a Laco zvýšil na 2:0. V 20. minúte, Dunčkova strela tesne minula domácu bránu. V 28 minúte Gahurov center skončil na brvne domácej brány.

V druhom polčase, už v 47. minúte, hostia Pastvom znížili na 2:1. Hostia prevzali iniciatívu a v 47. minúte Dunčko peknou krížnou strelou vyrovnal na 2:2. V 66. minúte, striedajúci Javúrek z uhla ,krížnou strelou prestrelil Iedu a upravil na 3:2. V 78. minúte Kokavec z hranice pokutového územia, z otočky vystrelil , lopta sa obtrela o domáceho Legerského a skončila v sieti 3:3. V závere stretnutia hostia nevyužili Źivkovičom a Pastvom „tutovky“ a tak stretnutie skončilo zaslúženou remízou.

Hosťom sa môže remíza máliť, pretože mali dosť príležitostí zápas otočiť vo svoj prospech.