By

FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka – OŠK Ludrová (1:0)

Novinky

Šláger kola medzi Palúdzkou a Ludrovou so sebou priniesol priamy súboj o prvé miesto v tabuľke. Domáci nastúpili aj s doliečenými hráčmi Nishim Yutom a Arthurom De Almeida Reisom.

Domáci mali počas celého prvého polčasu viac z hry no ponúknuté gólové príležitosti však trestuhodne zahodili. Po góle volala najmä pekná strela Pastvu, ktorá skončila na brvne hosťujúcej bránky.

V druhom polčase sa do úniku dostal Živković a svojou šancou nepohrdol – 1:0. Tento gól sa ukázal napokon ako rozhodujúci nakoľko ďalšie príležitosti ostali nevyužité.

Hráči Palúdzky pristúpili k dôležitému zápasu zodpovedne a nepustili hostí do veľkých príležitostí. Víťazstvo pre domáce farby je tak úplne zaslúžené.

Dohrávaný zápas medzi Ľubeľou a Ludrovou ešte môže výrazne prehovoriť do koncového poradia mužstiev po jesennej časti.