By

TJ Máj Ružomberok – Černová – FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka (1:6)

Novinky

Hostia potvrdili prečo sú momentálne lídri súťaže, keď v podstate za 15. minút rozhodli o výsledku stretnutia. Už v 7. minúte otvoril skoré Volaj a o päť´ minút pridal svoj druhý gól 0:2. V 15 minúte upravil na 0:3 Pastva. Keď si v 19. minúte, dezorientovaný L. Kajan strelil vlastný gól, boli domáci súci na uterák 0:4. V závere polčasu zvýšil na hrozivých 0:5 Yuto Nishi. Domáci v prvom polčase ani raz neohrozili bránu hostí.

Do druhého polčasu poslal domáci tréner štyroch nových, mladých hráčov, ktorí oživili hru domácich. Hostia pod dojmom vysokého vedenia poľavili a hra sa vyrovnala. Domácim sa podarilo v 70 minúte znížiť, keď pekná strela z 20 metrov D.Omastu, pred Iedom zaplávala a po jeho teči skončila v sieti 1:5. V závere stretnutia ešte Glemba s prehľadom z uhla upravil na konečných 1:6

Víťazstvo hostí bolo v tomto stretnutí jednoznačné a zaslúžené.