By

FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka – TJ Družba Smrečany – Žiar (9:1)

Novinky

Hostia pricestovali do Palúdzky s úzkym kádrom, pričom do bránky sa musel postaviť hráč Hrbek.

Domáci sa pustili do súpera s chuťou a už v 6. minúte otvoril po peknej strele skóre Gahura – 1:0. O minútu neskôr zvýšil po rýchlej akcii Volaj na 2:0. Hostia okamžite odpovedali prienikom Martina Labašku, ktorý bol zastavený nedovolene a hlavný rozhodca Batiz nariadil pokutový kop. Sám faulovaný hráč ho bezpečne premenil a znížil na 2:1. Od tohto momentu Palúdzka zatlačila hostí do totálnej defenzívy a bolo len otázkou času kedy pribudnú v bránke Hrbeka ďalšie góly. V 23. minúte skóroval Živković, v 32. minúte Nishi Yuto, v 33. minúte opäť Živković, v 38. minúte Volaj a v 41. minúte Pastva. Hostia odchádzali na polčasovú prestávku s hrozivým skóre 7:1.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a domáci pridali ďalšie dva góly, v 50. minúte kanonier Volaj pridal aj svoj tretí gól a v 63. minúte Veščičík upravil na konečných 9:1. Celkové skóre je pre hostí ešte priaznivé nakoľko domáci v druhom polčase zahodili aj nemožné. Hostia si vypracovali ešte jednu 100% gólovú príležitosť ale nedokázali skórovať ani len z bránkovej čiary.

Hráči Palúdzky si tak stále držia v tabuľke 3 bodový náskok pred mužstvom Ludrovej.