A-MUŽSTVO S PRVOU PREHROU V JARNEJ ČASTI

Novinky

360 prítomných divákov videlo zaujímavý futbal  s množstvom zahodených gólových príležitostí hostí a troch školáckych chýb v defenzíve, ktoré domáci dokonale využili.

Už v úvodných minútach hosťujúci Volaj, Źivkovič, Dunčko nedokázali využiť svoje gólové príležitosti. V 27. minúte prišiel trest, keď rozhodca Bakoš odpískal prísny pokutový kop, za Bellovo neúmyselné hranie rukou, ktorý E. Mikulec premenil 1:0. Hostia stále tlačili, no domáca brána bola pre nich zakliata.

Aj v druhom polčase hostia tlačili, no nevyužili žiadnu dobrú príležitosť. V 60. minúte zahrával z pol ihriska priamy kop R. Mikulec a jeho strelu si atakovaný brankár hostí Ieda zrazil do vlastnej siete 2:0. Hostia svoj tlak konečne zužitkovali v 71. minúte keď Dunčko znížil na 2:1 . V 83. minúte, hostia strelou Źivkoviča vyrovnali 2:2. Zúfalý tlak hostí mohol v nastavenom čase využiť Volaj, no jeho slabú strelu vykopol z bránkovej čiary domáci obranca a z následného protiútoku, po hrubej chybe v strede obrany, na pol ihrisku postupovali domáci sami na bránu a bezmocného Iedu prekonal D. Hanula 3:2.

V tomto stretnutí sa hostia prakticky porazili sami, zaslúženejšia by asi bola deľba bodov.