A-mužstvo v šlágri 20.kola proti Ľubeli víťazne.

Novinky

Šláger 20. kola priniesol futbal slabšej úrovne, obidve mužstvá produkovali množstvo nepresných prihrávok a faulov, čím sa hra kúskovala a nenabrala kvalitu aká by sa od mužstiev očakávala vzhľadom na ich postavenie v tabuľke.  V 15. minúte sa do dobrej príležitosti dostal Kokavec ktorý umiestnenou strelou bezpečne otvoril skóre – 1:0. Hostia odpovedali šancou Vratka Tomeka, ktorého však vychytal domáci gólman Suguru Ieda.

V druhom polčase sa veľa na ihrisku nezmenilo a obidve mužstvá produkovali podobnú hru ako v prvom dejstve. Zápasu nepomohol ani výkon hlavného arbitra Prončáka, ktorého verdikty priniesli do stretnutia veľa nervozity. Domácim veľmi pomohol gól na 2:0, ktorého autorom bol Nishi Yuto. Od tohto momentu sa začala domácim hra dariť viac nakoľko z nich opadla nervozita z dôležitého stretnutia. V 83. minúte sa peknou strelou presadil Juraj Dunčko a stanovil skóre na konečných 3:0. Za zmienku stojí ešte ďalekonosná strela Kokiho Arimu, ktorú na bránkovej čiare „hasil“ brankár Benčo. Hostia mali v druhom polčase obrovskú šancu ale strela Michala Urama neskončila v domácej bránke nakoľko na poslednú chvíľu loptu z bránkovej čiary vykopol obetavo Gahura. Palúdzka si vďaka víťazstvu udržala líderskú pozíciu  pred Ludrovou.