MLADŠÍ ŽIACI Z U-13 PODĽAHLI ROVESNÍKOM Z MFK RUŽOMBEROK

Nezaradené, Novinky

FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka-MFK Ružomberok  1:4

Do tohto zápasu proti lídrovy súťaže sme nastúpili s veľkým rešpektom. Už v 7.minúte sme inkasovali veľmi lacný gól po chybe nášho brankára, keď slabá strela súpera mu prekĺzla pomedzi rukavice. Hostia diktovali tempo hry počas celého zápasua my, sme sa len bránili. Boli dva krát technicky lepší než my. Nedokázali sme reagovať na ich pohyb, rýchlosť a ani v súbojoch jeden na jedného, či dvaja na dvoch. Tento pre nás lichotivý výsledok 0:1 sa nám darilo držať až do 45. minúty, kedy sa nám podarilo vyrovnať stav stretnutia na 1.1 zásluhou Mareka Medveckého. V tom momente mi napadlo, že by sa mohlo konať aj prekvapko. Ale nič také sa nestalo, keď sme nezvládli záver zápasu a za posledných 10 minút sme inkasovali tri góly. Chlapcom nemôžem uprieť snahu a bojovnosť, ale na taký vyspelý tým ako je Ružomberok jednoducho nestačili.

ZOSTAVA FC 34: Tomčík-Kučma,Staroň Patrik,Gejdoš,Vrzgula,Fiodor,Stacho,Matejka,Medvecký,Skubík,Šimko,Bočkaj,Fiačan,Švec