A-mužstvo vysoko porazilo Liptovský Ján

Novinky

Naše A-mužstvo sa v nedeľu predstavilo v 23.kole 7.ligy LFZ na pôde posledného Liptovského Jána. Hostia z Palúdzky dokázali domáci Liptovský Ján poraziť 0:5.

Priebeh zápasu:
Stretnutie sa odvíjalo podľa postavenia mužstiev v tabuľke. Hostia od úvodných minút zatlačili domácich pred vlastné pokutové územie a ked už v 5 min. otvoril skóre Kokavec, zdalo sa, že to bude gólový festival, no opak bol pravdou. Hostia v úvodnej štvrťhodine zahodili 3-4 tutové príležitosti a do konca prvého polčasu sa im nepodarilo prekonať prehustenú domácu obranu.
V druhom polčase  hostia pokračovali v tlaku, domácim začali ubúdat´sily a začali pribúdat´golove príležitosti. V 66 min. zvýšil na  0:2 Živković, ked´vedľa vybiehajúceho brankára upratal loptu do siete. O tri minúty neskôr, sám pred brankárom, zvýšil na 0:3 Nishi. V 83 min. využil svoju príležitosť Bartoš a zvýšil na 0:4. V 90 min. ukážkovo zbehol meninový oslávenec Glemba a upravil na konečných 0:5.

Zostava:Ieda-Kokavec, Živković, Nishi, Volaj, Gahura, Dunčko, Glemba, Veščičík, Štulrajter, Tkáč
Striedali: Bartoš, Haluška, Koki, Trnovský