U-13 prehrala tesne 1:2 s Bobrovcom

Nezaradené

FC 34 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ-PALÚDZKA – ŠK BOBROVEC 1:2

Ťažko sa mi hodnotí tento zápas, som z neho hlboko sklamaný. Chlapci k nemu pristupovali sebavedomo, ako by sa hráči súpera išli poraziť sami. Darmo im budete pred zápasom robiť prednášku, keď každý si to vysvetľuje po svojom a neplní to čo im tréneri povedia. Stále sa vyskytujú tie isté chyby, aj v tomto zápase to tak bolo, i keď sa zápas pre nás začal vyvíjať priaznivo. Už po prvých minútach sme mohli vyhrávať 2:0, keď dve veľké šance nevyužil L.Palaj. Ale ako vraví staré porekadlo,, nedáš dostaneš „. Tak to bolo aj  v tomto prípade a po hrubých chybách v obrane sme ešte do polčasu inkasovali dva góly. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, stále sme súpera tlačili, ale efekt neprichádzal, až sa nám v 40. minúte podarilo znížiť skóre zápasu na 1:2. Bolo to zásluhou Skubíka, ale z našej strany to bolo všetko.

Zostava FC 34: Marcinek- Stacho, Staroň, Palaj, Švec, Skubík, Gejdoš, Fiačan, Bočkaj, Fiodor, Matejka, Vrzgula, Šimko, Kučma, Medvecký, Vavrovičová