Hodnotenie sezóny s prezidentom klubu Jaroslavom Čulíkom.

Novinky

Ako by ste celkovo zhodnotili túto sezónu

🔹Po skončení sezóny je hodnotenie relatívne ľahké, pretože sa nám podarilo splniť cieľ, ktorý sme si po zimnej príprave predsavzali, po reálnom a triezvom pohľade na skladbu tímu sme si povedali, že po prezimovaní na prvom mieste tabuľky spravíme všetko preto aby sme po 13jarných zápasoch mohli zažiť postupovú radosť u nášho najväčšieho konkurenta s ktorým sme hrali posledný zápas v sezóne, ktorý rozhodol o všetkom a my sme mohli zažiť po dlhom čase postupovú radosť z prvého miesta samozrejme, že boli aj chyby, ktorých sme sa snažili vyvarovať v ďalších zápasoch. Sme si vedomí toho, že každá radosť trvá 3 dni a potom sa už začína príprava na novú sezónu.️🔹

️Ako ste prežívali dnešný rozhodujúci zápas s Ludrovou
🔹Posledný zápas som prežíval kľudne, pretože som veril našim chlapcom, že majú nato aby v súčasnej forme porazili hociktorý tím v našej 7.lige čo potvrdili aj v poslednom domácom zápase, keď sme prehrávali 0:2 a dokázali sme otočiť stav na 5:3, takže nemal som obavy zo zápasu, aj keď to boli trošku nervy lebo sme si vlastne dali sami gól ale po pre striedaní sme zatlačili súpera a ten nevedel kam skončiť, čoho dôkazom bolo, že hráči boli pri prerušení hry v predklone a bolo vidieť na súperovi, že melie z posledného a nakoniec sme ho zlomili v poslednej minúte, po ktorej som už veril, že postup je náš.🔹
Plánujete do budúcej sezóny nejaké novinky v klube
🔹Novinky mám v pláne, ale je ešte predčasné o nich hovoriť, pretože sa nemusia podariť, k tejto otázke sa môžeme vrátiť pred štartom nového ročníka 13.8.2023,hádam do vtedy bude všetko jasné.🔹
Plánujete do budúcej sezóny zachovať súčasný káder, poprípade ho posilniť️
🔹️Súčasný káder by sme radi zachovali, ale bolo nám už avizované, že niektorí naši hráči by sa chceli posunúť vyššie, Yuto Nishi odišiel na skúšku do susedného Tatrana, Suguru Ieda má záujem zostať na Slovensku, ale chce si skúsiť vyššiu súťaž, Kokiho Arimu  musíme vrátiť do Tvrdošína odkiaľ bol u nás na hosťovaní, Dominik Gahura sa vracia do svojho materského klubu Kežmarku, ktorý postúpil do 3. ligy východ, Peter Tkáč zatiaľ nevieme, tiež sa vracia do materského klubu, Vilko Glemba odišiel na 3 mesiace do Ameriky, ale s nim počítame až od septembra. Posily máme nejaké vyhliadnuté, ale o tých je ešte skoro hovoriť, to môžeme prebrať po 15.7.2023, keď skončí prestupový kolotoč.🔹
Ako by ste zhodnotili tohtoročné výkony a výsledky našej mládeže
🔹Tak začnem dorastom, po 2 rokoch sa nám ho podarilo opäť postaviť na nohy, za spolupráce s Iľanovom, v jesennej časti sa chlapci dávali dokopy, spoznávali sa a zvykali si na iné tréningové pomery, ale po celkom slušnej zimnej príprave sa chlapci už chytali a svoje výkony postupne vylepšovali, kde ich gradácia výkonov bola evidentná tiež v zápase proti Liptovskému Hrádku, v ktorom hrali chlapci so skúsenosťami z mužského futbalu, keďže až 8 chalanov hrávalo za mužov L.Hrádku, treba povedať, že aj u nás sa podarilo po zimnej príprave zabudovať dorastenca Ľuba Veščičíka, ktorý ma tiež len 16 rokov, do A-mužstva, kde sa stal platným hráčom v obrane.
U13-ka pod vedením trénera Révaja dosahovala striedavé výkony podľa  účasti a možností hráčov, tréner sa snažil ich dopĺňať aj hráčmi z U 11.
U11 pod vedením trénerov Kmošenu a Medveckého, ktorí sa snažili chlapcov zapájať do všetkých tréningových a zápasových procesov, keďže týchto chlapcov máme až 26 a pri systéme aký bol vymyslený nie všetci hráči mohli odohrať všetky zápasy. Preto od tohto ročníka uvažujeme do novej sezóny postaviť dve mužstvá aby mohli hrať všetci a každý zápas, dúfam, že sa nám to podarí.
U9 vedie trénerka Katka Perašinová, ktorá má zatiaľ 9 -10 malých začínajúcich prípravkárov, ktorých zaúča do tajov futbalu a vyzerá, že robia pokroky, pretože pri poslednom turnaji v Bešeňovej vyhrali 3 zápasy a len 1 prehrali, dúfam, že takto sa im bude dariť aj v novom ročníku.🔹
️Aké sú plány s mládežou do budúcej sezóny
🔹Plány s mládežou v sezóne 2023/2024 máme pokračovať v
týchto kategóriách a ak sa podarí tak postaviť na nohy aj kategóriu U15.🔹
Plánujú sa nejaké oslavy titulu
🔹Titul a postup sme oslávili hneď po zápase v Ludrovej, keď bola eufória najväčšia a dostali sme pohár od LFZ, potom sme sa presunuli na naše ihrisko do Palúdzky, kde sme pokračovali v oslavách.🔹
Čo by ste na záver odkázali fanúšikom nášho klubu
🔹️Dúfam, že sa im páčili naše výkony a sú spokojní s dosiahnutým výsledkom a verím, že nás prídu podporiť aj v novej sezóne aj keby sa nám náhodou nedarilo, týmto ich zároveň pozývam aj na prípravné zápasy, ktoré po dohode s trénerom zverejníme v našom bufete a tí, ktorí doň veľmi nechodia môžu si pozrieť aj stránku
klubu FC 34 alebo aj Facebook🔹