Dorast vstúpil do sezóny víťazne.

Novinky, U-19

Náš dorastenecký tím nastúpil 26. Augusta o 10:30 na ihrisku súpera z Hrboltovej na prvý ligový zápas 6.Ligy LFZ U-19. Po vydarenom konci minulej sezóny, sme chceli vstúpiť víťazstvom, čo sa nám aj podarilo a to vysokým víťazstvom 1:8. Do ligovej tabuľky si tak pripisujeme prvé 3 body, a v neúplnej tabuľke sme na prvom mieste.

Priebeh zápasu:

Od začiatku zápasu sme prebrali iniciatívu práve my. Už v druhej minúte sme po dobre zahranom rohovom kope mohli vyhrávať 0:1, ale z tesnej blízkosti zahodil Zlejší šancu hlavou, ktorá skončila na brvne . V 15.minúte sme sa však dočkali, z hĺbky poľa našiel peknou prihrávkou Kalinay Zlejšieho, ktorému sa však skórovať nepodarilo ale dôrazný Holiga svojou dorážkou upratal loptu do bránky- 0:1.V 18.minúte sme dostali gólový darček od domácich, a to vlastný gól  z rohového kopu krorý zahrával náš kapitán Ľuboš Veščičík. V 34.minúte po peknej kombinačnej akcii zakončil presnou strelou Šofranko. Už sa mohlo zdať že je rozhodnuté, ale domáci po zlej komunikácii v Palúčanskej obrane znížili zásluhou domáceho Kubačáka. Do kabín sme teda išli za stavu 1:3. Na začiatku druhého polčasu zvýšil skóre Poliak, a to nám dodalo potrebný kľud na kopačky. V 74. minúte sa  po mnoho nepremenených šanciach dočkal Zlejší a opäť lahôdkou, ako v prípravných zápasoch a zvýšil na 1:5. Po desiatich minútach udrel opäť šikovným ,ale aj šťastným gólom Holiga. V 83. minúte prišiel na ihrisko Palúčanský klenot Jurík a v priebehu dvoch minút dal domácim po sólových akciách 2 góly. Ukazovateľ skóre sa teda zastavil až na čísle 8, jediné čo môže hostí mrzieť je lacný inkasovaný gól.