A-mužstvo v treťom kole ligy víťazne proti Blatnici.

A-Mužstvo, Novinky

V nedeľu 27.8. o 16:30 bol na programe zápas tretieho kola 6.Ligy Stredoslovenského futbalového zväzu medzi Fc 34 LM-Palúdzka a Blatnicou. Domáci dokázali zvíťaziť 4:1 a po minulo týždňovej prehre s Liptovskou teplou dokázali opäť naplno zabodovať.

Priebeh zápasu:

Domáci futbalisti mali od úvodných minút viac z hry a zatlačili súpera z Blatnice hlboko do defenzívy. Už v 9. minúte ušiel hosťom najmladší domáci hráč Jurík, ktorý ideálne našiel Kevina Princa Kermueho, ktorý pohodlne skóroval do prázdnej bránky hostí – 1:0. V 16. minúte vnikol do pokutového územia opäť agilný Kermue, obišiel hosťujúceho obrancu ktorý ho následne fauloval ale píšťalka debutujúceho rozhodcu Charbuliaka ostala prekvapujúco nemá. V 45. minúte sa rútil na hosťujúceho brankára Kermue ale vo vyloženej šanci zaváhal a nezakončil. Na začiatku druhého polčasu hostia inkasovali znova keď sa po peknej strele presadil rýchlonohý Kermue – 2:0. V 54. minúte sa hostia dostali do hry keď po zaváhaní domáceho gólmana Mikušiaka skóroval hlavou Kucej. V 62. minúte hosťujúci brankár fauloval „všadebola“ Kermueho, pričom si vyslúžil červenú kartu. Domácim sa podarilo skórovať v 69. minúte keď striedajúci Pekarčík doklepol loptu do siete – 3:1. V 77. minúte rohový kop Pastvu upratal do siete Podstrelený a stanovil konečný výsledok stretnutia na 4:1. Domáci po celozápasovej prevahe vyhrali úplne zaslúžene, keby však dotiahli do konca množstvo streleckých príležitostí, gólov v hosťujúcej sieti mohlo byť viac.