A-mužstvo zvíťazilo proti Pribišu.

A-Mužstvo, Novinky

V nedeľu 10.9. o 16:30 v šlágri  5.kola 6.Ligy SsFZ pricestoval do Palúdzky zdatný súper – OŠK Pribiš. Po dobrom výkone sa nám podarilo zvíťaziť 2:1, a tak si pripisujeme ďalšie 3 body do tabuľky.

Priebeh zápasu:

V prvom polčase sa hral z oboch strán ofenzívny futbal pričom diváci mohli vidieť niekoľko dobrých gólových príležitostí. Domáci udreli už v 6. minúte keď obranu hostí vyzvŕtal najlepší hráč domácich Kevin Prince Kermue – 1:0. Hostia odpovedali príležitosťou Jozefa Váleka ale jeho strelu domáci gólman Mikušiak vyrazil. V 12. minúte Kermue ideálnou prihrávkou uvoľnil ďalšieho legionára v domácom drese Diaza ktorý sám zoči-voči hosťujúcemu brankárovi Suroviakovi nezaváhal – 2:0. Hosťujúci Válek sa vzápätí znovu rútil na Mikušiaka ale jeho strela tesne minula domácu bránku. Následnú šancu Brienika spoľahlivo kryl domáci gólman. Veľkú príležitosť spálil domáci Volaj ktorý namiesto prihrávky na voľného Kermueho volil strelu len do náručia hosťujúceho brankára. V druhom polčase už dobré tempo hry výrazne kleslo pričom za zmienku stojí niekoľko nepremenených príležitostí z domácej strany. Domáci v 76. minúte opäť vyrobili úplne zbytočnú penaltu po ruke v pokutovom území. Ponúknutou šancou nepohrdol Patrik Sučák ktorý penaltu bezpečne premenil – 2:1. Na domácej strane nepremenil dobrú šancu striedajúci Kokavec a tak stretnutie skončilo tesným víťazstvom domácich 2:1.