A-mužstvo zvíťazilo aj v Lieseku.

A-Mužstvo, Novinky

Dňa 17.9. 2023 o 16:00 nastúpilo naše A-mužstvo na zápas 6.Kola 6.Ligy SsFZ na ihrisku v Lieseku. Na zápas do Liesku sme cestovali v oslabenej zostave, ale s cieľom aj naďalej bodovať.

Priebeh zápasu:

Začiatok zápasu nám vyšiel podľa predstáv, keď v štrnástej minúte po ľavej strane potiahol loptu Štulrajter a jeho presný center našiel nabiehajúceho Princa Kevina ktorý otvoril skóre stretnutia. V druhom polčase začali domáci aktívne,  a ich snaha bola korunovaná gólom Bednára, ktorý prešiel cez troch brániacich hráčov a skóroval. Od 60. minúty sa prejavovala na našich hráčoch únava pre nahustený program, keďže sme za sedem dní odohrali tri náročné zápasy. Domáci sa snažili dlhými loptami za našu obranu zvrátiť výsledok stretnutia, no naša obrana na čele s brankárom Mikušiakom im to nedovolila. Ba práve naopak po našich rýchlych protiútokoch sme skórovali ešte dva krát. Najprv Martin Pastva nás znova poslal do vedenia a v 88 minúte stretnutia po presnej prihrávke od Alexa Podstreleného dal svoj druhý gól v stretnutí Prince Kevin. Z našej strany cenné víťazstvo s dobre hrajúcim súperom.