A-mužstvo prehralo proti Turčianskej Štiavničke.

A-Mužstvo, Novinky

V nedeľu 1.10. o 15:30 odohralo naše A-mužstvo zápas 8.Kola 6.Ligy SsFZ  na pôde Turčianskej Štiavničky. V obojstranne slabom a nervóznom zápase , proti slabšiemu súperovi sme sa nevedeli presadiť.

Priebeh zápasu:

Domáci sa už v prvej minúte stretnutia po našej strate lopty dostali do vedenia. Po góle sme zvýšili aktivitu, čoho výsledkom bol vyrovnávajúci gól. Zdalo sa že pridáme ďalšie góly, ale práve naopak. Po našej druhej chybe sme dostali druhý gól a po vymyslenej jedenástke aj tretí. Do druhého polčasu sme nastupovali s cieľom otočiť priebeh stretnutia. Domáci sa len ťažko a sporadicky dostávali za polovicu ihriska, ale želaný efekt to nedonieslo. Gól v poslednej minúte stretnutia už nič nezmenil na tom, že z Turčianskej Štiavničky sa vraciame bez bodu.