A-mužstvo zvíťazilo aj v Nižnej.

A-Mužstvo, Novinky

Dňa 22.10. o 14:30 nastúpilo naše A-mužstvo na svoj ďalší zápas v 6.Lige SsFZ.

Priebeh zápasu:

Na ťažkom a rozmočenom teréne na hranici regulárnosti sme sa ujali vedenia už v prvej minúte, keď sa presadil Peter Volaj. To určilo priebeh stretnutia. Diktovali sme tempo hry, pričom v 21 minúte premenil pokutový kop Martin Pastva a následne sa dokázal presadiť aj Princ Kevin Kermue . Škoda, že po tomto góle sme po našej strate lopty v strede ihriska inkasovali aj my. Čím sme domácim hráčom vrátili nádej na dobrý výsledok. V druhom polčase sme snaživých hráčov Nižnej držali ďaleko od našej bránky a peknou kombinačnou akciou v 75 a 89 minúte sme zápas doviedli do víťazného konca. Z celkového pohľadu z našej strany zaslúžená výhra, so súperom ktorý sa snažil celý zápas niečo vytvoriť, ale kvalita bola na našej strane.