Dorast zvíťazil v ďalšom prípravnom zápase

Novinky, U-19

V pondelok 11.3. o 18:30 odohral dorast ďalší prípravný zápas, tentokrát sa proti nám postavil súper z Liptovskej Ondrašovej. Na trávniku MFK Tatran Liptovský Mikuláš sme zvíťazili po dobrom výkone 4:3

FC 34 LM- Palúdzka-ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 4:3

Zostava: Jurík, Holiga, Veščičík (C), Kalinay, Harandza, Koreň, Tomčík, Javorek, Dorniak, Klein, Poliak, Baláž, Bučko, Šimko, Zlejší

Góly: 2x Javorek, Veščičík, Šimko

Priebeh:

Od začiatku sme na súpera z vyššej ligy vybehli a v prvom polčase sme viac dominovali práve my. Po efektívnom pressingu sme vybojovali rohový kop a po centri Kleina, krásnou hlavičkou strelil gól Javorek. Onedlho strelili hostia gól a vyrovnali. Po fantastickej strele z 30 metrov  do šibenice nás poslal znova do vedenia kapitán Veščičík. Po pár minútach pridal ďalší gól nádhernou strelou do šibenice , v dobrej forme hrajúci Javorek. Pred koncom polčasu po peknej kombinačnej akcii, strelil gól k tyči Šimko. Do polčasovej prestávky sme išli s pohodlným náskokom 4:1.

Po zmene strán súper poslal na ihrisko niekoľkých, čerstvých hráčov. My sme s aktivitou v útoku neprestali, ale pridať ďalší gól sa nám už nepodarilo. Hostia znížili na 4:2, po chybe zastupujúceho brankára Holigu. V koncovke zápasu ešte Lipt. Ondrašová strelila jeden gól. V posledných minútach zápasu ešte po peknej prihrávke od Zlejšieho, nastrelil len tyčku kanonier Jurík. Po obetavom výkone obrany v závere, sme tak udržali víťazstvo 4:3.