Dorast s cennou remízou proti Ludrovej

Novinky, U-19

V sobotu 13.4. o 15:30 odohral náš dorast majstrovský zápas 13.kola  6.ligy U-19 LFZ na ihrisku v Iľanove proti Ludrovej. Po dobrom výkone sme pred peknou diváckou kulisou uhrali remízu 1:1.

FC 34 LM-Palúdzka U-19-OŠK Ludrová U-19 1:1 

Zostava: Zlejší, Jurík(C), Droppa, Kalinay, Koreň, Holiga, Javorek, Klein, Móres, Stas, Čupka

Gól: Čupka

Priebeh:

Na zápas sme nastúpili v oklieštenej zostave, ale všetkých zranených hráčov plnohodnotne nahradili noví hráči v základnej zostave. Od prvých minút zápasu bolo jasné, že sa bude hrať bojovný, tvrdý zápas s veľkým množstvom osobných súbojov. Po pár minútach zápasu poslal nebezpečnú, prudkú strelu hráč hostí, ktorú pohotovo zlikvidoval zastupujúci brankár Zlejší. Hrozili sme aj my a z priameho kopu trafil brvno Javorek a odrazenú loptu Holiga prehlavičkoval. Domácich mohla mrzieť ešte situácia, kedy Čupka po tvrdej strele trafil tyčku od ktorej sa lopta odrazila do druhej tyče a a letela smerom von z brány. Do kabín sme teda išli za bezgólového stavu 0:0.

V druhom polčase sa hral podobný futbal ako v tom prvom. V 62. minúte poslal hostí do vedenia Magušin. My sme ale nepoľavili a naďalej sme pokračovali v našich útočných snahách. Hostia takisto hrozili, ale dobre fungujúca obrana na čele so skvelo hrajúcim Droppom ich už ku ďalšiemu gólu nepustila. V 85. minúte zápasu po peknom centri Stasa skóroval vytúžený gól Čupka. Hráči Palúdzky si koncovku zápasu ukontrolovali a po hvizde hlavného rozhodcu Oravca zavládla zaslúžená radosť. Po dobrom výkone, si tak z ihriska v Iľanove odnášame cenný bod.

Budúcu sobotu 20.4. o 16:00 nás čaká ďalší zápas v Bobrovci. Všetci ste srdečne vítaní.