A-mužstvo si bez problémov poradilo s Trstenou

A-Mužstvo, Novinky

V sviatočný deň 8.5. odohralo A-mužstvo predohrávku 26.kola 6.ligy SsFZ na domácom ihrisku. Domáci nedopustili žiadne prekvapenie a zvíťazili vysokým rozdielom 8:0. Od prvých minút zápasu bolo jasné, že sa bude hrať zápas len na jednu bránu. V druhej minúte otvoril skóre zápasu zo značky pokutového kopu Joao. Ďalší gól pridal o 10 minút Dunčko efektným kung fu zakončením. V 16. minúte zápasu zvýšil na 3:0 dobre hrajúci Bruno Razuck. O zápase bolo už v 22. minúte rozhodnuté, keď ďalší gól pridal mladík Jurík. Minútu pred koncom prvého polčasu pridal svoj druhý gól Joao. Po zmene strán sa konečne dočkal presného zásahu legionár Živkovič a o 2 minúty pridal svoj druhý gól v zápase Dunčko. V 89.minúte sa ešte presadil striedajúci Brtáň a kozmeticky upravil skóre na konečných 8:0. Chlapci si tak pripísali ďalšie 3 body do tabuľky a napravili si chuť po nedeľnej prehre v Chlebniciach.

FC 34 LM-Palúdzka – FK Slovan Trstená 8:0

Zostava: Mikušiak(C)(72.Mihálik), Hyben, Henrique, Bruno, Joao(77.Holiga), Jurík(63.Volaj), Dunčko(63.Pekarčík), Bella, Veščičík, Kokavec, Živkovič(63.Brtáň)

Góly: Bruno, Joao 2x, Jurík, Dunčko 2x, Živkovič, Brtáň