A-mužstvo s ďalším vysokým víťazstvom

A-Mužstvo, Novinky

V nedeľu 12.mája o 17:00 sme odohrali zápas 21.kola 6.ligy SsFZ, keď sme na domácom ihrisku privítali Turčiansku Štiavničku. Po dobrom výkone v oboch polčasoch sa nám podarilo vyhrať presvedčivo 5:0.

Priebeh zápasu:

Od začiatku sme začali hrať aktívny futbal a súpera sa nám podarilo zatlačiť. Už v 7. minúte zápasu strelil úvodný gól domáci hráč Živkovič, ktorý sa po peknej prihrávke od Dunčka bez problémov presadil zoči-voči hosťujúcemu brankárovi. O 4 minúty neskôr po pekných kľučkách vo vnútri 16tky zvýšil na 2:0 Brtáň. V 37.minúte po skvelej individuálnej akcii od legionára Joaa zvýšil na pohodlných 3:0. Do polčasovej prestávky sme už ale nepridali ďalší gól. Do druhého polčasu sme vstúpili aktívne avšak gól sa nám podarilo streliť až v 73. minúte po peknom nábehu pridal svoj druhý gól Brtáň. Opäť o 4 minúty neskôr sme zvýšili na konečných 5:0, keď po peknej kombinačnej akcii dobre hrajúcej dvojice Brtáň-Dunčko strelil gól druhý menovaný.

FC 34 LM-Palúdzka – ŠK Turčianska Štiavnička 5:0

Zostava: Mikušiak(C), Hyben, Henrique(78.Jurík), Bruno(85.Volaj), Joao, Dunčko(89.Veščičík), Bella, Živkovič(78.Pekarčík), Prelec, Brtáň(85.Zelený), Podstrelený

Góly: Brtáň 2x, Joao, Dunčko, Živkovič