A-mužstvo zvíťazilo v Likavke

A-Mužstvo, Novinky

V nedeľu 27.5. vycestovala naše A-mužstvo na zápas 23.kola 6.ligy SsFZ  do neďalekej Likavky. Po dobrom výkone sme vyhrali presvedčivo 0:6, a tak si do tabuľky pripisujeme 3 body ktoré nám zaručujú istotu 2.miesta. Do konca ligy ostávajú už len 2 zápasy a pred tretím tímom máme nedostihnuteľný 9 bodový náskok a tak A-mužstvo Palúdzky sa teší z ďalšieho úspešného ročníka.

Priebeh zápasu:

Od prvej minúty sme súperovi nič nedarovali a bolo len otázkou času kedy otvoríme skóre zápasu. V 11. minúte sa po peknej akcii presadil brazílsky hráč v drese Palúdzky Joao. V 29. minúte strelil ďalší gól legionár Živkovič. Do polčasu sa nám niekoľko šancí síce nepodarilo premeniť, avšak v 53. minúte strelil svoj druhý gól v zápase Živkovič a zvýšil už na 0:3. V 65. minúte vstúpil na ihrisko hráč číslo 20 Peter Volaj a hneď o 2 minúty zo svojej prvej šance skóroval. Volaj bol pri chuti a skompletizoval hetrik o 20 minút, keď sa mu podarilo streliť ďalšie 2 góly a upravil stav na konečných 0:6.

OŠK Likavka – FC 34 LM-Palúdzka 0:6

Zostava: Mikušiak-Henrique, Bruno(65.Volaj), Joao, Dunčko(76.Holiga), Živkovič, Podstrelený, Veščičík, Jurík, Kokavec, Pekarčík

Góly: Joao, Živkovič 2x, Volaj 3x

Žlté karty: Jurík