Žiaci ukončili sezónu prehrou

Novinky, U-13

Naša kategória U-13 nastúpila vo štvrtok 13. 6. 2024 na svoj posledný ligový zápas v tejto sezóne. Na domácej pôde podľahlo naše mužstvo aj napriek veľkej snahe Ružomberku 0:6. V konečnej tabuľke Kormanovho poháru tak po 4 víťazstvách 1 remíze a 11 prehrách obsadili naši žiaci s 13-timi bodmi 4. miesto. Za zmienku stojí jesenný zápas s Ružomberkom, v ktorom naši hráči po skvelom výkone remizovali 3:3.

Táto sezóna bola pre našich žiakov veľmi špecifická, keďže sa do Kormanovho pohára prihlásilo len 5 mužstiev a tak sme si sily pomerali len s Liptovským Jánom, Ružomberkom, Liptovskou Štiavnicou a Liptovskou Lúžnou. Veríme, že sa v budúcom roku situácia zlepší a v Kormanovom pohári si budú môcť naši zmerať sily proti viacerým mužstvám z rôznych kútov Liptova.

Pre záverečným zápasom sezóny ukončili pôsobenie v kategórii U-13 piati naši hráči, ktorí zaslúžene dostali ocenenie za vzornú reprezentáciu nášho klubu. V poradí ako na nasledujúcich fotkách ide o Samuela Skubíka, Patrika Staroňa, Matúša Stacha, Jakuba Fiačana a Patrika Šveca. Týmto hráčom ešte raz ďakujeme a prajeme veľa ďalších futbalových aj nefutbalových úspechov.